Agent Servicii Clienti-perioada determinata 3 luni (Craiova)

Basic Information

Ref number

Req_00017688

Last day to apply

10-Feb-2019

Primary Location

Craiova

Description and Requirements

Cautam colegi care sa se alature echipei noastre!

Trimite-ne CVul daca ai:

- Disponibilitate de lucru part-time / full-time, in intervalul orar 9:00 - 21:00, Luni - Sambata
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Experienta in domeniul de call center (este un avantaj)

Responsabilitati:

- Interactionarea in mod curent cu clientii prin intermediul telefonului
- Promovarea produselor si serviciilor
- Asigurarea intelegerii corecte de catre client a informatiilor despre produse si oferire de informatii suplimentare despre respectivele produse
- Ascultarea atenta a nevoilor clientului, intelegerea nevoilor si empatizarea cu acestea
- Pastrarea confidentialitatii informatiilor

Oferta (bonusuri, beneficii):

Mediu de lucru pozitiv - ne pasa de bunastarea colegilor nostri, investim in dezvoltarea lor, incurajam distractia si team building-urile
Proiecte comunitare - vom rula evenimente pe tot parcursul anului
Asigurare medicala privata
Tichete de masa
Reduceri speciale oferite de partenerii nostri din diferite industrii (Banking, Telecom, Gym & Fitness)

Required Language(s)
Romanian

Explore the possibilities at TELUS International. We love to see you grow and develop both personally and professionally. Find jobs that match your skills to build a career that excites you. Join our Talent Community to receive Newsletters and jobs alerts based on your profile and interests. Come learn how!